Başkan Mesajı

Başkan'ın Mesajı

Köklü bir geçmişe sahip olan Bakırcı Yapı olarak bugün bizler Türkiye’nin en önemli inşaat ve yapı markalarından birisi konumunu aldık. Yeni projeler ve yatırımlarla farklı bir bakış getirdiğimiz inşaat sektöründe birikimi başarıyla harmanladık ve adımızı yazdığımız her çalışmayla güven kelimesini ismimizin yanına bir kez daha kazıdık.

İşte bu çalışma motivasyonu ve arzusuyla şirketimizi ilk günkü kararlılığında büyütmeye devam edeceğimizi ve Türkiye’de konforlu yaşam alanları oluşturmayı sürdüreceğimizi söylemek isteriz. Türkiye’nin en önemli sektörlerinden birisi haline gelen inşaat sektörüne yön veren bir lokomotif olma sorumluluğunun her zaman bilincinde olduk. İşte bu bilinç doğrultusunda bizler şehirlerin siluetlerini değiştirirken bunu sektördeki beklentiler, ihtiyaçlar ve olanaklar dahilinde yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.

Bakırcı Yapı olarak üzerimize düşen her görevi layıkıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğuyla, bugün olduğu gibi yarın da aynı motivasyonla çalışacağımızın sözünü siz değerli halkımıza veriyor, geleceğe birlikte yön vermenin heyecanını her zaman taşıyacağımızı garanti ediyoruz.

Whatsapp
1
This site is registered on wpml.org as a development site.