İştiraklerimiz

İŞTİRAKLERİMİZ

Bakırcı Yapı olarak iş birliğinde bulunduğumuz çok sayıda proje bulunmaktadır. Şirketimiz, profesyonel iş yürütme anlayışı doğrultusunda başarılı iştirakler gerçekleştirmiş olup yurtiçi ve yurtdışında birbirinden değerli projelere imza atmıştır. Bakırcı Yapı; yurtiçinde sağlık, konut ve gayrimenkul projelerinin yanı sıra yurtdışında; Romanya’da üç adet, Ukrayna’da ise bir adet projede iş ortağı konumundadır.

Ana iş kolu inşaat gayrimenkul olan Sağlam Şirketler grubu; turizm, gayrimenkul yatırım fonu ortaklığı, sağlık ve gıda sektörlerinde iştirakler sağlamıştır. Dahası hem özel inşaat hem de taahhüt işlerinde faaliyetlerini sürdürdüğümüz iştiraklerimiz ile İstanbul’un çeşitli bölgelerinde projeler gerçekleştirmiştir.

Öte taraftan Serenity Suites markası ile otelcilik faaliyetleri yürütülmekte olup, bölge otelleri arasında gerek hizmet kalitesi gerekse doluluk oranı ile farklılaşarak müşteriler tarafından tercih edilen bir otel konumundadır.

AS-PAK Gıda aracılığı ile gıda sektöründe iştirakler gerçekleştirilmekte olup, Pakmaya ürünlerini ülke çapında dağıtımını yapan bayi konumundadır.

Özel Çapa Hastanesi adı altında faaliyetini sürdüren hastane, tam teşekküllü olarak sağlık hizmetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz; Sağlam Gayrimenkul Yatırım Fonu ile yaklaşık 200 milyon TL büyüklüğündeki gayrimenkul varlığını yönetmektedir.

Grup şirketleri, birbirleri ile iştiraklerini gerçekleştirerek, ortaklıktan doğan gücüne, güç katarak büyümeye devam etmektedir.

Whatsapp
1
This site is registered on wpml.org as a development site.