Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bakırcı-1

Bakırcı Yapı Çağıyla Yarışıyor!

İnşaat sektörüne ilk adımını 1981 yılında atan Bakırcı Yapı, 40 yılı aşkın süredir kaliteli üretim, satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda ev sahibi yaptığı binlerce ailenin güvenini kazanmıştır.

İnsana ve doğaya saygıyı prensip edinen Bakırcı Yapı; sağlık, bilişim, gıda ve denizcilik sektörlerinde de söz sahibi olan SAĞLAM ŞİRKETLER GRUBU’NUN bir üyesi olarak, güvenle ve inançla çalışmaya devam etmektedir.

İmza attığı bütün projelerde, üretimin ve hizmetin her aşamasında hatasızlık ilkesi ile çalışan Bakırcı Yapı, her zaman profesyonellerle çalışmanın vermiş olduğu güven, güçlü yönetim kadrosu ve insana hizmet anlayışı ile kendisine güvenen ve inanan herkese hep daha iyisini verebilmek için durmadan çalışmaktadır.

Kanaatimizce; kendinizi, yatırımınızı ve geleceğinizi güvenceye almak öncelikli hakkınızdır. Değerlerinizi kendi değerleriyle bir bütün olarak sayan Bakırcı Yapı olarak bizler, tercih etme ve güven duyma ayrıcalığıyla sizlere hizmet sunuyoruz.

Whatsapp
1
This site is registered on wpml.org as a development site.