Marka Değeri

Marka Değeri

bakırcı yapı

Lider bir marka olmanın değerini kurulduğumuz ilk günden beri biliyoruz. Bu değer ışığında da Bakırcı Yapı markasını, hem Ar-Ge çalışmalarımızla hem çalışan eğitimimizle hem de kendini aşan projelerimizle sürekli ilerletiyoruz.

bakırcı yapı

Müşteriyi tanıyarak ihtiyaçlara uygun hizmet sunma gayreti içerisinde olan Bakırcı Yapı, her zaman yükselen bir büyüme grafiği göstermektedir.

bakırcı yapı

Başarısını da ekip çalışmasına ayak uydurabilen çalışanları, vizyonu olan fikirlere açıklığı, yenilikçi projeleriyle sağlamakta olan markamız en iyiyi sunduğu için kalitenin en önemi parçası olan güven kelimesiyle birlikte anılmaktadır.

bakırcı yapı

Bakırcı Yapı bu değerleri ışığında stratejik önemi olan projeleriyle hem kendisine hem de Türkiye’ye önemli katkılar sağlamakta, marka değerini her geçen gün arttırmaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Kendinizi, yatırımınızı ve geleceğinizi güvenceye almak öncelikli hakkınızdır. Değerlerinizi kendi değerleriyle bir bütün olarak sayan Bakırcı Yapı olarak bizler, tercih etme ve güven duyma ayrıcalığıyla sizlere hizmet sunuyoruz.

GÜVEN

Güven kelimesini bir kelime olarak değil, değerler bütünü olarak görüyor, bu inancın sarsılmaması için dikkatle çalışıyoruz.

ÇALIŞMA ARZUSU

Tüm çalışmalarımızda artan bir heyecan ve çalışma isteği gösteriyor, yaptığımız her çalışmada kendimizle yarışıyoruz.

İŞBİRLİĞİ OLANAKLARI

Kazanmak kadar kazandırmayı da ilke edinen markamız, sizlerle çalışmanın keyfini kazanca dönüştürüyor.

KÖKLÜ MARKA

Geçmişin kalemiyle geleceğe imza atıyoruz. Güveninize, yatırımınıza ve yaşamınıza prestijli bir dokunuş yapıyoruz.

DOĞAYA SAYGI

İmza attığımız tüm projelerimizde çevreci ürünleri tercih ediyor, geçmişin güzelliklerini geleceğe aktarmak için dikkat ediyoruz.

HİZMET ANLAYIŞI

Kemikleşen hizmetleri bir kenara bırakıp vizyonu olan projeleri tasarlıyor, ihtiyaçlar doğrultusunda yaşam alanları oluşturuyoruz.

bakırcı yapı
  • bakırcı yapı
  • bakırcı yapı
  • bakırcı yapı
  • bakırcı yapı
  • bakırcı yapı
  • bakırcı yapı